Ne pare rau, vizionarea acestei pagini nu este posibila in Internet Explorer 6, 7.
Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Go to TOP

Citynews

Citynews
Articole scrise de Citynews
Gheorghe Hagi nu este supărat pe jucătorii săi, în ciuda faptului că aceștia nu au fost în stare să câștige o partidă în care au jucat cu doi oameni în plus mai bine de 50 de minute. "A fost un
03 Mar. 2015
00:00
0
176
Chiar și cu doi oameni în minus, Rapidul domină jocul cu Viitorul! Elevii lui Gică Hagi nu se regăsesc nici astăzi.
02 Mar. 2015
23:00
0
156
Meci tensionat în Giulești. Rapidul a rezistat eroic în fața Viitorului, echipă care a jucat cu doi oameni în plus încă din prima repriză.
23:00
0
155
Cristi Pustai regretă că echipa sa nu a reușit să obțină victoria în fața Viitorului, chiar și în condițiile în care giuleștenii au jucat cu doi oameni în minus mai mult de o repriză.
23:00
0
163
Giuleștenii sunt nevoiți să joace cu doi oameni în minus încă din prima repriză, după ce Daniel Niculae și Josl au fost eliminați de George Găman! Probleme mari pentru Rapid.
22:02
0
177
Moment ilar la meciul dintre Rapid și Viitorul!
22:02
0
190
Ze Maria este un antrenor descumpănit după începutul slab de retur al Ceahlăului.
21:01
0
167
Ousmane N'Doye a comentat în stilul său caracteristic victoria celor de la ASA în fața Ceahlăului.
21:01
0
189
Rapidul a trecut pe lângă deschiderea scorului în meciul cu Viitorul Voluntari.
21:01
0
173
Fostul ministru al Tineretului şi Sportului va ajunge la spitalul Penitenciarului Jilava, după ce a acuzat grave probleme de sănătate cât timp a stat închis în secţia exterioară a Penitenciarului Gher
20:06
7
950
ASA Târgu Mureș nu are milă de trupa lui Ze Maria. Ousmane N'Doye și-a trecut și el numele pe lista marcatorilor, în minutul 47. Mureșenii sunt de neoprit!
178
ASA Târgu Mureș zburdă pe teren în partida cu "urșii carpatini". Axente a semnat o ocazie uriașă în minutul 84. Mureșenii defilează pe teren în fața Ceahlăului.
20:00
0
182
ASA Târgu Mureș s-a apropiat la 8 puncte de Steaua, după victoria obținută în fața Ceahlăului, scor 3-0.
20:00
0
182
ASA Târgu Mureș a deschis scorul în confruntarea cu Ceahlăul Piatra Neamț. Claudiu Bumba a punctat pentru 1-0, în minutul 27, după o fază de manual reușită de colegii săi.
19:00
0
203
Elevii lui Liviu Ciobotariu și-au dublat avantajul în disputa cu Ceahlăul. Zicu a înscris după numai două minute de la reușita lui Bumba. ASA mătură pe jos cu trupa din Neamț.
19:00
0
195
Fostul membru PNL este, oficial, noul şef al Serviciului Român de Informaţii, după ce a obţinut voturile necesare de la parlamentari.
18:09
1
292
Edilul PSD din Baciu, Ioan-Florin Mureşan, a fost declarat incompatibil de către Agenţia Naţională de Integritate (ANI).
18:00
1
503
Un bărbat de 58 de ani şi-a pierdut viaţa, luni după-amiază, după ce a făcut infarct în timp ce mergea pe bicicletă. Acesta lucra la Compania de Apă Gherla şi tocmai se întorcea acasă.
17:27
1
1047
ASA a început excelent returul, cu o victorie categorică pe terenul Universităţii Cluj, scor 3-0.
17:00
0
208
Un accident rutier soldat cu rănirea a trei persoane și cu avarierea a două autoturisme a avut loc în Hunedoara.
16:20
1
378
Jocul slab al echipei dar şi seria slabă de rezultate de la Giurgiu i-au fost fatale lui Oleg Protasov.
16:01
0
238
Un accident rutier soldat cu moartea unei persoane și cu avarierea unui autovehicul a avut loc în localitatea clujeană Iclod.
15:45
3
999
Compania de Apă Someș anunță lucrări de remediere și reabilitare a rețelei de alimentare cu apă, astfel că furnizarea apei potabile va fi întreruptă marți și miercuri.
15:24
1
242
Cristi Ciocan a pierdut fără drept de apel în fața lui Tyson Fury.
15:02
0
262
Deşi a avut timp aproape un an să-şi dea semnătura pentru asocierea cu Aeroportul Internaţional „Avram Iancu” Cluj în privinţa unei finanţări de 70 de milioane de euro, conducerea CJ Cluj, cel mai pro
15:01
8
844
Jhendelyn Nunez este un faimos reporter sportiv din Chile!
14:00
0
349
Şerban Brădişteanu, chirurgul care l-a internat pe fostul premier al României, Adrian Năstase, imediat după ce acesta a încercat să se sinucidă, a fost condamnat pentru favorizarea infractorului.
13:40
4
1132
O tânără din Mediaş a fost ucisă în propria casă de un vecin care o hărţuise de mai multe ori. Ulterior, bărbatul a încercat să-şi pună capăt zilelor.
13:05
0
697
Procurorii DNA efectuează percheziţii la locuinţa preşedintelui Camerei de Comerţ şi Industrie Cluj, Ştefan Dimitriu, dar şi la fostul său birou de la societatea Napoca Construcţii.
13:04
6
1190
Rapidul va da piept astăzi cu Viitorul lui Gică Hagi, partidă care va fi transmisă în direct de Look TV, de la ora 20.30.
13:01
0
226
Cel care i-a furat inima Simonei Halep e nimeni altul decât fiul lui Teia Sponte, cel mai bun prieten al lui Gigi Becali.
13:01
0
332
CSKA Sofia a pierdut pe terenul celor de la Lokomotiv, scor 0-2, iar suporterii au făcut prăpăd în tribune!