Ne pare rau, vizionarea acestei pagini nu este posibila in Internet Explorer 6, 7.
Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
×
inchide
Go to TOP

Cele mai recente si discutate stiri din orasul tau

Astra Giurgiu și Poli Iași au remizat, scor 0-0, însă ieșenii se pot declara nemulțumiți de rezultat. Gazdele au rămas în 10 oameni în minutul 43, după ce Romario Moise a văzut cartonașul roșu, iar Kizito putea deschide scorul, dar nu l-a putut învinge p
19 Aug. 2017
10:00
0
103
Poli Iași a ratat o mare șansă de a câștiga la Giurgiu, în condițiile în care adversara a jucat mai bine de o repriză în 10 oameni. Chiar și așa, antrenorul Flavius Stoican e mulțumit de rezultatul obținut.
10:00
0
97
Simona Halep a trecut în două seturi de Johanna Konta și s-a calificat în semifinale la Cincinnati.
10:00
0
91
Gigi Becali a dat lovitura verii în momentul în care i-a transferat pe Romario Benzar și Dragoș Nedelcu de la Viitorul pentru 2.7 milioane de euro.
10:00
0
79
Fundașul portughez Jorge Artur (23 de ani), a fost împrumutat de Braga la FCSB. Jucătorul a avut doar cuvinte de laudă la adresa noii sale formații și a mărturisit că e entuziasmat să se afle la București. "Mi-a fost foarte ușor să iau această deci
10:00
0
76
Gigi Becali se luptă cu Benfica Lisabona pentru a obține semnătura lui Florinel Coman.
11:02
0
50
Astra a jucat mai bine de o repriză în 10 oameni, contra celor de la Poli Iași, iar acest lucru i-a împiedicat pe giurgiuveni să obțină victoria. Cel puțin asta e părerea lui Edi Iordănescu, antrenorul fostei campioane.